Exkluzivní 4+kk, 100m2 v ulici Na Bělidle, Praha 5 – Smíchov – PRODÁNO

Praha, Hlavní město Praha
12 500 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Nabízím ke koupi exkluzivní byt ve velice atraktivní části Prahy. Byt o dispozicích 4+kk se rozkládá na ploše 110m2, včetně terasy, která je situována do vnitrobloku a lze si ji zastřešit a zastavět, jak je znázorněno ve fotogalerii.

Byt se nachází v domě v ulici Na Bělidle. Z bytu na tramvajovou zastávku Vám to bude trvat pouhou 1 minutu chůze, do stanice metra Anděl 3 minuty chůze a do OC Nový Smíchov také 3 minuty chůze. To znamená, že můžete bydlet opravdu v úžasné lokalitě.

Co Vás ale opravdu nejvíce překvapí je, že v bytě je úplné ticho a klid. O to se postarala současná rekonstrukce s výměnou oken a samotná poloha bytu.

Byt je ve stavu před kompletní rekonstrukcí. V galerii vidíte, jak by byt mohl po takové rekonstrukci vypadat, nebo si ho můžete předělat úplně jinak, jak Vám bude vyhovovat. Fantazii se meze nekladou 🙂

O krásnou atmosféru se postarají vysoké stropy a parketové, potažmo dřevěné podlahy v místnostech. Díky výšce stropů je možné vytvořit i „mezipatro“ a udělat si některé zákoutí bytu velice útulnými.

Obrovskou výhodou jsou nízké poplatky do fondu oprav, protože na účet SVJ míří nájemné z pronajatých prostor pro reklamu.

Vřele doporučuji prohlídku bytu.

Je možné koupi financovat hypotékou, se kterou Vám rád osobně pomohu a vyjednám velice nízké úrokové sazby.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Mám zájem

Poloha objektuRohový
Dispozice4+kk
Užitná plocha110m2
Stav nemovitostiPřed rekonstrukcí
Počet podlaží5
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenostŠkola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket
Další vlastnostiVýtah, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz