Prodej stavebního pozemku 2200m2, Velká Lečice

Velká Lečice, Středočeský kraj
8 360 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Velká Lečice, která se nachází 10km od Mníšku pod Brdy, kde je také nájezd na dálnici D4 a odtud se dostanete za 15 minut do Prahy. Takže perfektní lokalita.

Tento pozemek vzniká oddělením od sousedního pozemku s rodinným domem a geometrický plán bude vyhotoven v nejbližších dnech, proto uvádím pouze orientační velikost a ve fotkách vidíte orientační hranici, kudy by měla po oddělení vést. Pozemek by měl být velký cca 2200 m2. Hranice povede přesně polovinou parkovacího stání tak, aby byl zajištěn již vlastní příjezd z obecní komunikace na pozemek.

Pozemek má již přivedenou elektřinu a vlastní přípojku na obecní vodovod. Odpad je nutno řešit vlastím způsobem, ideálně čističkou odpadních vod.

Územní plán neurčuje zastavitelnost území, jediná podmínka je vzdálenost domu, která nesmí být menší než 24m, což se konkrétně tohoto pozemku nijak nedotýká. Jelikož les je až za dalšími stavebními pozemky.

Kdo hledá klid, pro toho je tato nemovitost jako stvořena.
Milovníci pěší turistiky ocení rozmanitost peších tras vedoucích na Slapskou přehradu či Nové Dvory a dále.
V nedaleké obci Nová Ves je školka a ZŠ do 5. třídy, zbývající občanská vybavenost pak v Mníšku pod Brdy, který je vzdálený cca 10 minut autem.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.
Financování hypotékou možné, rád osobně pomohu zprostředkovat.
V případě solidního jednání či zájmu i o vedlejší nemovitost, je možné o ceně jednat.

Mám zájem

Plocha parcely2200m2
DopravaMHD, Autobus
Další vlastnostiParkovací stání
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz