Prodej rodinného domu po rekonstrukci, Březové Hory, Příbram

Příbram, Středočeský kraj
16 950 000 Kč

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím prodej nádherného a prostorného rodinného domu, který prošel kompletní renovací v roce 2020.
Celková podlahová plocha domu je cca 240m2 + terasa v horním patře a + terasa v přízemí před domem. Celková velikost pozemku je 678m2.
Dům stojí v části Březové Hory v Příbrami, kdy tato část se vyznačuje klidným bydlením v rodinných domech, kde na Vás čeká klid, soukromí a minimální provoz, tím spíše, když se jedná o poslední dům v ulici, jako v tomto případě.Dům má 2 patra a je možné ho využívat jako dvougenerační, protože každé patro může mít svůj oddělený vstup, má svoje sociální zařízení a kuchyň, jak vidíte v půdorysech.

Horní patro má dispozici 4+1 a pyšní se krásným, světlým a velkým obývákem, dále pak ložnicí s vlastní šatnou a 2 dětskými pokoji. Vestavěná kuchyně na míru má veškeré spotřebiče, které jsou také součástí prodeje. Z obývacího pokoje vedou pak dveře na terasu, která je umístěna nad pozemkem a ze které je na pozemek hezký rozhled.

Spodní patro lez pak vnímat jako jednotku o dispozicích 3+kk + technická místnost.
Obývák je zde spojený s menší kuchyní a z velké společné haly se pak dostanete do pokojů, kde z jednoho z nich vede přímý vstup na spodní zastřešenou terasu. Druhý vstup je pak přímo z terasy do „chodby“.

Celý dům je vytápěný plynovým kotlem a ve všech místnostech je rozvedeno podlahové topení. Dům má pak plastová trojskla, zateplený byl 20cm šedým polystyrenem, který má lepší tepelné vlastnosti než standardní bílý a byla zateplena i střecha. Dále byly na všech oknech instalovány venkovní žaluzie na dálkové ovládání.
K domu je přiveden optický kabel.
Nemovitost je připojena na všechny inženýrské sítě.

Koupi je možné financovat hypotékou, se kterou Vám můžu pomoct.

Pokud hledáte bydlení v rodinném domě, přímo v Příbrami a se soukromím, tak toto je pro Vás skvělá volba.
Jedná se totiž o poslední dům v řadě, takže soukromí máte zaručeno.
Jedná se o skvělou příležitost pro ty z Vás, kteří hledají buď velkorysý prostor pro bydlení nebo kdo hledají případě i bydlení pro 2 rodiny pod jednou střechou.

Vzhledem ke stavu nemovitosti a její polohy si dovolím tvrdit, že se jedná o jedinečnou nabídku, která se už nemusí opakovat.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Mám zájem

Poloha objektuŘadový
Typ domuPatrový
Dispozice7+1
Užitná plocha240m2
Plocha parcely678m2
Stav nemovitostiPo rekonstrukci
Počet podlaží2
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenostŠkola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket
Další vlastnostiParkovací stání, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz