Prodej rodinného domu 223m2, Velká Lečice

Středočeský kraj
14 800 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím k prodeji dům z roku 2017 ve Velké Lečici, která leží 10 minut od dálnice R4 a Mníšku pod Brdy, na hranici Prahy-západ a Středočeského kraje.
Dům kolaudovaný v roce 2017 v sobě zahrnuje 2 oddělené jednotky bydlení. První 5+kk a druhá, 1+kk, určena buď pro starší dítě či pro návštěvy. Obě jednotky spojuje koupelna, která je průchozí, avšak dveřmi ji lze rozdělit a vzniknou 2 oddělené jednotky k bydlení.Dům je postavený z 50cm cihel, shora zateplený sklenou vatou. Dům je vytápěný podlahovým topením a je opatřen rekuperací.
Dům je napojen na obecní vodovod a má vlastní čističku.
K domu náleží pozemek o velikosti bezmála 4 500 m2. V současné chvíli probíhá dělení tohoto pozemku na 2 podobně velké.
Cena, která je zde uvedena je pouze za dům s odděleným pozemkem, ale je možné koupit i oddělený pozemek za zvýhodněnou cenu.

Kuchyně, která je spojena s obývacím pokojem a dohromady mají 60m2 je vyrobena na míru. Vaříte na indukci, samozřejmostí je trouba a americká lednice. Vše v domě po prodeji zůstává. V obývacím pokoji je dále krb, ze kterého vedou průduchy tepla do všech zbývajících pokojů, takže pohodlně krbem vytopíte celý dům. Co opravu oceníte jsou velká okna a prosklené dveře, kterými se dostanete přímo na obě terasy a celý prostor je díky nim opravdu světlý.

Dále dům obsahuje 4 pokoje, z nichž největší z nich je ložnice, která má svou šatnu, dále pracovna a 2 dětské pokoje, které také vidíte na fotografiích a videu. Všechno vybavení, které je vyfoceno, v domě zůstává. Vzdušnost celého domu umocňuje velká a široká chodba, ve které se budete cítit opravdu pohodlně.

Dále z chodby vedou dveře na oddělenou toaletu a posledními dveřmi se dostanete po schodech dolů do společenské místnosti. Do ní je možné se dostat také venkovním vstupem. Tato místnost má vlastní bar, kulečník a toaletu.

Na závěr se dostaneme do odděleného 1+kk, který má vlastní sociální zázemí s vanou. Z této jednotky máte pak vlastní vstup na terasu i vlastní vstup přímo do jednotky. Není tedy potřeba sdílet společný vstup s obyvateli zbytku domu.

Střecha celého domu je z betonových tašek s imitací břidlice.
Dům má energetický štítek B.
Průměrné náklady na provoz domu jsou 4 000 Kč/měsíčně, při obývání domu 4člennou rodinou.

Z Velké Lečice jede MHD napojené na PID až na Smíchov, v rámci 4. pásma.

Kdo hledá klid, pro toho je tato nemovitost jako stvořena.
Milovníci pěší turistiky ocení rozmanitost peších tras vedoucích na Slapskou přehradu či Nové Dvory a dále.
V nedaleké obci Nová Ves je školka a ZŠ do 5. třídy, zbývající občanská vybavenost pak v Mníšku pod Brdy, který je vzdálený cca 10 minut autem.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.
Financování hypotékou možné, rád osobně pomohu zprostředkovat.
V případě solidního jednání či zájmu i o sousední pozemek je možné o ceně jednat.

Mám zájem

Poloha objektuSamostatný
Typ domuPřízemní
Dispozice5+kk
Počet pokojů5 a více pokojů
Energetická náročnost budovyB
Užitná plocha223m2
Plocha parcely2200m2
Zastavěná plocha293m2
Stav nemovitostiNovostavba
Počet podlaží1
DopravaDálnice, MHD, Autobus
Další vlastnostiParkovací stání, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz