Prodej pozemků 1053m², 1056m², 1059m² Občov u Příbrami

Občov, Středočeský kraj
3 500 000 Kč

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd., cena k jednání

Exkluzivně nabízím 3 stavební pozemky k prodeji a 1 pozemek k dlouhodobému pronájmu.

Pozemky se nacházejí v obci Občov, což je obec vzdálena cca 3 km od města Příbrami a 1,5 km od Evropské ulice, která je hlavním tahem na Prahu, na dálnici D4 jste pak do 10 minut autem.

Pozemek č. 1 – 1053 m2
Pozemek č. 2 – 1056 m2
Pozemek č. 3 – 1059 m2
a
Pozemek č. 4 – 1051 m2 – tento pozemek je určen k dlouhodobému pronájmu.

Na všech pozemcích je přivedena elektřina 3 x 25A, měření již bylo provedeno, dále kanalizační přípojka zakončena revizní šachtou. V komunikaci je pak patéřní vedení plynu.
Vodu bude řešit každý majitel sám buď kopanou nebo vrtanou studnou.

Obec Občov je malá obec s přibližně několika desítkami obyvatel. Leží v malebném kraji Středočeského kraje, který je známý svou přírodní krásou a zachovalým venkovským prostředím. Okolí obce Občov je charakteristické kopcovitým terénem, lesy a loukami, které nabízejí skvělé možnosti pro turistiku, cykloturistiku a další venkovské aktivity.

Občov se nachází v blízkosti přírodních rezervací a chráněných území, jako je například Brdy, které jsou vyhledávaným cílem pro přírodovědce, turisty a milovníky přírody. Krásné lesy a malebná krajina nabízejí příležitosti pro procházky, sběr lesních plodů a odpočinek v klidu venkova.

V obci Občov se nachází základní vybavenosti pro místní obyvatele, jako je obchod se základními potřebami. Větší možnosti pro nákupy a další služby jsou dostupné v blízkém okolí, například ve městě Příbram, které je správním centrem okresu.

Občov je také součástí místní komunity, která si zakládá na tradicích a pečuje o kulturní dědictví regionu. Pravidelně se zde konají různé společenské a kulturní akce, které přispívají k posílení sounáležitosti mezi obyvateli.

V obci staví autobusové linky MHD Příbram i PID Praha. Pohodlně dojedete na obě strany i bez použití auta.

V případě zájmu prosím volejte nebo pište.

Koupi je možné financovat hypotékou, se kterou Vám rád pomohu.

Mám zájem

Užitná plocha1053m2
DopravaSilnice, MHD, Autobus
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz