Prodej pozemku 1000 m², Háje – PRODÁNO

Háje u Příbrami, Středočeský kraj
2 200 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím k prodeji pozemek určený pro stavbu rodinného domu v obci Háje u Příbrami.
Pozemek o velikosti 1000m2 se nachází na začátku obce směrem od Příbrami.Pozemek je určen především pro bydlení v rodinných či řadových domech, ale přípustné využití je též nerušící podnikající činnost a další.V současné době je možné stavbu připojit na kanalizaci a elektřinu a řeší se posílení zdroje vody, takže nyní je potřeba vodu řešit studnou. Řešení posílení zdroje vody obecního vodovodu a možnosti připojení se ke zdroji je v horizontu 2-3 let.Nyní máme rozpracovaný projekt na stavbu rodinného domu, přízemní stavba s terasou a valbovou střechou, možnost přenechat a předat kontakt na projektanta. Projekt zohledňuje případná možná omezení a možnosti využití pozemku na stavbu RD.

Jedná se o vyhledávanou lokalitu v okrese Příbram především z důvodu blízkosti dálnice D4 a přímého sjezdu, který je vzdálen 3 km od pozemku. Následná cesta do Prahy trvá cca 40 minut.
Příbram je vzdálena cca 5 minut autem. Obec Háje je v současné době jedna z nejvíce rozrůstající se obcí v okrese Příbram včetně její infrastruktury.

Pozemek se nachází přímo u silnice, tím se zkracuje přístup k hlavnímu tahu do Prahy, což především pracující lidé v Praze velice ocení.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

V případě solidního jednání je možné hýbat s cenou.

Mám zájem

Plocha parcely1000m2
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz