Prodej novostavby domu v Dlouhé Lhotě u Příbrami – PRODÁNO

Dlouhá Lhota, Středočeský kraj
6 900 000 Kč (za nemovitost)

cena je včetně právního servisu

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům v Dlouhé Lhotě u Příbrami – 5+kk o velikosti 170 m2. Úžasná lokalita v sousedství přírody a s napojením na dálnici R4 cca 2 km od domu. To znamená velice krátký dojezd do Prahy (30 min), a na Dobříš (max 10 min).

Dům je kolaudovaný v roce 2020, to znamená, že při koupi spadáte do skupiny osvobození daně z nabytí nemovitosti (4 %).

Dům je jednopodlažní a je postaven na pozemku o velikosti 972 m2. Vchod do domu je z boku a v čele, z obývacího pokoje, můžete vstoupit na zastřešenou terasu, kterou vidíte na fotkách.

Dům je podsklepen v zadní části, tento prostor je velký přibližně 30 m2 (není součástí uváděných 170m2) a je vhodný jako dílna, sklad nářadí či jako \“pařící místnost\“.

Celý objekt je napájen vodou ze studny na pozemku a má vlastní jímku o objemu 12m3, nicméně je možné se připojit na obecní kanalizaci, která v tuto chvíli končí u sousedního domu a i další majitelé domů za prodávanou nemovitostí plánují napojení na kanalizaci.

Celý dům je postaven ze zateplené cihly Landy Ytong a dle PENB odpovídá energetické náročnosti budovy ve skupině B, není tedy potřeba další zateplení polystyrenem.

Koupi domu je možné financovat hypotečním úvěrem, který mohu osobně vyřídit. Vzhledem ke znalosti nemovitosti bude případně takováto spolupráce žádoucí.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

Mám zájem

Poloha objektuSamostatný
Typ domuPřízemní
Dispozice5+kk
Počet pokojů5 a více pokojů
Energetická náročnost budovyB
Užitná plocha170m2
Užitná plocha v podkroví40m2
Plocha parcely960m2
Zastavěná plocha190m2
Plocha sklepu40m2
Stav nemovitostiNovostavba
Počet podlaží1
Počet podlaží pod zemí1
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
Další vlastnostiParkovací stání, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz