Prodej krásného pozemku 2003m2 v obci Rybníky, okres Příbram

Rybníky, Středočeský kraj
6 009 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím k prodeji pozemek v obci Rybníky, v části Budín, o velikosti 2003m2.

Pozemek je určen k zástavbě, je veden jako plocha smíšená obytná, určena k výstavbě rodinných domů.
Jedná o jeden z posledních pozemků v obci, který je možný využít ke stavbě rodinného domu. Dále následují už jen lesy a pole, které nejsou a nebudou určeny k zástavbě.

Celá oblast se vyznačuje absolutním klidem a bydlením v přírodě. Většina nemovitostí je buď nových nebo zrekonstruovaných.
Na pozemek je přivedena elektřina a voda (chybí cca 40-60m k poslednímu přívodu vody – nutno dobudovat).

Příjezd na pozemek je skrz sousední pozemek, kde je zřízeno již věcné břemeno chůze a jízdy. Břemeno je pro cestu 3m širokou. V této cestě vede elektřina i vodovod.
Na pozemku je možné vybudovat též studnu, vody je dostatek.
Kanalizace v této části obce není, je tudíž potřeba odpady řešit jímkou.

Dle ÚP na tomto pozemku lze postavit dům, který zabírá maximálně 20% z celkové rozlohy pozemku, maximálně 2 podlaží s maximální výškou 10m. Územní plán připouští výjimky v zastavěných územích.

Pozemek se nachází cca 2km od dálnice a příjezd k dálnici je přes obec Budínek, či Rybníky a napojíte se před městem Dobříš na D4 a odtud jste v Praze za cca 20-25minut jízdy, což z lokality činí velice lukrativní oblast.

V obci Rybníky, vzdálené cca 2km autem, se nachází restaurace, venkovní minigolf v Budínku a nedaleko také statek Svaté pole, kde najdete prostor pro oslavy, či bowling nebo ubytování.

Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Dobříš. Od školek, škol, středních škol, přes restaurace, nákupní střediska či zdravotní středisko, po vešekré sportovní vyžití.

V případě zájmu či dotazů mě prosím kontaktujte.

Mám zájem

Užitná plocha2003m2
Plocha parcely2003m2
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz