Prodej domu se stodolou v části obce Panenská, okres Třebíč

Panenská, Kraj Vysočina
4 500 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím k prodeji nemovitost skládající se z obytné části o dispozici 2+1, stodolou, společenskou místností a 2 oddělenými apartmány. Vše po rozsáhlé a precizní rekonstrukci o celkové velikosti 1 461 m2, včetně pozemků.

Původní nemovitost se datuje do roku 1917 – 1921. Od této doby prošla několika přestavbami až do současného stavu. Během posledních 4 let probíhala velice nákladná rekonstrukce všech prostor. Od obytné části, kde byly udělány nové rozvody elektřiny, odpadů i plynu, přes stodolu, která má 2 vjezdy a je připraveny na okamžité využití dle libosti až po 2 apartmány s vlastní WC, sprchou a malou kuchyňkou a společenskou místnost, kterou velice oceníte především při společných posezeních u piva či vína se svou rodinou či svými kamarády.

V rámci rekonstrukce byla zabudována plastová jímka a zrekonstruována studna, která je po celé své hloubce vykládána kameny a hlavně – je vyhotoven chemický rozbor vody a voda je plně PITNÁ, což je obrovské plus celé nemovitosti. Vytápění celé nemovitosti zajišťuje plynový kotel, který je 2 roky nový a lze ho ovládat dálkově přes mobilní telefon, v případě Vašeho delšího pobytu mimo nemovitost.

Okna po celé nemovitosti jsou plastová dvojskla, stejně tak i vstupní dveře. Dominantou obývacího pokoje je krb, který pomáhá s vytápěním celé nemovitosti, kterou primárně vytápí plynový kotel, aktuálně po revizi. Za zmínku stojí také vlastní oddělená šatna v ložnici.

Podlahy v ložnici a obývacím pokoji jsou dřevěné masivní ze smrkového dřeva, V ostatních místnostech je pak položena dlažba.
V celé obytné části jsou televizní i datové kabely rozvedeny do každé místnosti.

Dílna, která je vytvořena přebudováním stodoly je průjezdná, má sadrokartonové stropy a kompletní betonovou podlahu. Dále obsahuje opět samostatné kabelové rozvody, rozvody tlakového vzduchu a výkonný kompresor. V této místnosti lze topit kamny na tuhá paliva.

Apartmány mají též všechny kabelové rozvody, v současné době je lze využívat sezónně, možnost napojení vytápění na plynový kotel, který má výkonnostní rezervu. Stropy jsou trámové, na podlaze pak dlažba.

A na závěr – společenská místnost – úžasnou atmosféru tvoří cihlové klenbové stropy, zděný krb a zděný barový pult. Opět zde nechybí datové ani televizní rozvody.

Dále se v objektu nachází garáž a sklep.

Celkově je nemovitost suchá, po kompletní rekonstrukci a vhodná k okamžitému nastěhování.

Obec Jemnice, jejíž součástí je i část Panenská se nachází 10 km od Rakouských hranic a 14 km od historického města Slavonice.

Sousedem Vám budou i velice zajímavá zvířata, jelikož na sousedním pozemku je farma, kde se nachází například lamy či pávi.

Část obce Panenská je velice krásná, jejíž atmosféru dokresluje nedaleký rybník a stezka kolem rybníka.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím volejte či piště. Můžete také kontaktovat mého kolegu Jana Šťástku na telefonu 776 611 086, který s Vámi domluví případné prohlídky.

Mám zájem

Poloha objektuSamostatný
Typ domuPřízemní
Počet pokojů5 a více pokojů
Užitná plocha250m2
Užitná plocha v podkroví150m2
Plocha parcely1461m2
Zastavěná plocha350m2
Stav nemovitostiPo rekonstrukci
Počet podlaží1
DopravaSilnice, Autobus
Další vlastnostiGaráž, Parkovací stání
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz