Prodej domu 4+kk, Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj
10 900 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Rodinný dům 4+kk s možností přestavby na bytový dům v Mníšku p. Brdy

Není snadné popsat tuto nemovitost, která může sloužit jak k rodinnému bydlení tak i k přestavbě na 3-4 bytový jednotky a případně v kombinaci s komerčními prostory.
Exkluzivně Vám nabízím nemovitost přímo v centru města Mníšek pod Brdy na Malém náměstí. Nemovitost se nachází necelých 200m od hlavního náměstí v Mníšku, kde najdete veškerou občanskou vybavenost a přesto v klidné lokalitě, kam vedou převážně jednosměrky a od silnice Vás odděluje kamenná zeď, která Vám zaručí klid a soukromí na zahradě.
Ale pojďme k samotnému domu. Nemovitost o dispozicích 4+kk Vás překvapí velkými místnostmi, kde každá je veliká minimálně 25m2.
V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou a obývákem ve jedné místnosti a druhá místnost s okny do ulice. Dále pak koupelna, WC a komora.
V druhém patře jsou pak 2 místnosti a menší šatna mezi pokoji. Další pokoj by mohl vzniknout, ale v současné chvíli není k tomu tento prostor uzpůsoben.
Celý dům má plastová okna a procházel různými úpravami a rekonstrukcemi. Nemovitost je připojena na plyn (který celou nemovitost vytápí), vodovod, kanalizaci i elektřinu.
Obytná část pokračuje dílnou a na tu navazuje stodola. Za stodolou pak poslední část pozemku, kterou majitelka využívá jako zahrádku.
Před domem je pak zahrada, která je odstíněna kamennou zdí a je zde možné parkovat.

Co určitě určitou skupinu lidí zaujme, že je možné stavebně oddělit každé patro zvlášť a udělat z toho 2 BJ, ale především, v této lokalitě a na tomto místě je možné vystavět bytový dům o 3-4 bytových jednotkách, případně v kombinaci s komerčními prostory i s parkováním na vlastním pozemku (vizualizace možného budoucího stavu ve fotografiích), případně představu si můžete udělat na základě budovy přes ulici.
Možnost této přestavby byla konzultována i se SÚ.

Město Mníšek má veškerou občanskou vybavenost. Všechny obchody, doktoři, školy i školky či veškeré sportovní vyžití i restaurace jsou v docházkové vzdálenosti od nemovitosti.
Parkování je možné jak na pozemku tak i v ulici, kde je dostatek parkovacích míst.

Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena ani zástavní práva.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který pomohu osobně vyřídit.
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Mám zájem

Poloha objektuSamostatný
Typ domuPatrový
Dispozice4+kk
Užitná plocha140m2
Plocha parcely380m2
Zastavěná plocha110m2
Stav nemovitostiDobrý
Počet podlaží2
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenostŠkola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket
Další vlastnostiParkovací stání, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz