Prodej domu 170 m², 5+1, Nová Ves pod Pleší

Nová Ves pod Pleší, Středočeský kraj
Cena na dotaz

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Prodej domu 5+1, 170m2, Nová Ves pod Pleší

Exkluzivně nabízím k prodeji dům 5+1 po průběžné rekonstrukci v obci Nová Ves pod Pleší, 170 m2 obytné plochy, včetně balkonů a 90m2 v suterénu domu, který je kompletně podsklepený. Kompletně budete obývat cca 280 m2, což už je pěkná plocha na žití.
Co určitě oceníte je, že dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci a je vytápěn vlastním tepelným čerpadlem, které je pak kombinováno s bojlerem na teplou. Pokud byste si chtěli užít domácí příjemnou atmosféru, je možné využít i krb v obývacím pokoji.
V 1. NP se nachází obývák se vstupem na terasu nad zahradou, kuchyně, pokoj a toaleta ihned za vstupními dveřmi.
V 2. NP se pak nacházejí 3 pokoje, z nichž 2 mají přímý vstup na společný , částečně zastřešený balkón a z chodby je pak možný vstup na druhý balkón na druhé straně domu. Dále pak samostatná koupelna s WC.
V suterénu domu se pak nachází technické zázemí domu, prádelna a sušárna a případná příprava na další koupelnu, další skladovací prostory a první ze dvou garáží, do které je vstup přímo z domu.Druhá garáž se nachází pak na zahradě a je oddělena od domu. Společně s garáží se v zadní části zahrady nachází i bazén a zastřešená pergola s grilem, vše v ceně.
Celý dům je izolovaný, díky čemu máte absolutně suchý sklep, bez sebemenší vlhkosti, a zateplený s plastovými okny.Na vlastním pozemku, o velikosti 698m2, před domem se pak nacházejí další parkovací stání nebo je možné parkovat i v ulici před domem. V zemi je pak zabudována nádrž na záchyt dešťové vody.Obrovskou výhodou pro rodiny s malými dětmi je školka, která sousedí s pozemkem, takže o Vaše děti se při cestě do školky nemusíte vůbec bát a uvidíte na ně z pohodlí svého domova.

Obec Nová Ves pod Pleší má pak i školku, veškeré sportovní vyžití, které se nachází 150 metrů od domu.
Váš nový domov se nachází cca 30 minut cesty autem z Prahy, Nová Ves je na hranici okresu Příbram a Praha – západ.

Koupi je možné financovat hypotékou, kterou Vám osobně mohu pomoci vyřídit, v tuto chvíli ještě na poslední chvíli za zajímavou úrokovou sazbu oproti trhu.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Mám zájem

Poloha objektuSamostatný
Typ domuPatrový
Dispozice5+1
Počet pokojů5 a více pokojů
Užitná plocha179m2
Plocha parcely698m2
Zastavěná plocha126m2
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Počet podlaží3
Počet podlaží pod zemí1
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenostŠkola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta
Další vlastnostiGaráž, Parkovací stání, Balkon, Terasa
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz