Prodej krásného a světlého 3+kk, 118m2, Holešovice – PRODÁNO

Praha, Hlavní město Praha
12 500 000 Kč (za nemovitost)

včetně právního servisu, katastru, bankovní nebo advokátní úschovy, atd.

Exkluzivně nabízím krásný, světlý byt 3+kk, 112 m2 v ulici Šternberkova v Praze – Holešovicích k prodeji.

Byt se nachází v klidné ulici, ve které je málo frekventovaná doprava, takže si můžete užít klidné dny v širším centru Prahy. Jeho poloha je strategicky zajímavá s velice rychlou dostupností do těch nejzajímavějších částí centra města. V rámci domu je byt umístěn ve třetím nadzemním podlaží, do kterého se dostanete buď po schodech či výtahem.

Byt se může pochlubit krásnou, světlou, a hlavně prostornou chodbou, ze které vedou dveře na první balkon (2 m2), do menší ložnice/dětského pokoje, pracovny, koupelny, dvou vnitřních komor (jedna sloužící jako samostatný botník, druhá jako technická místnost – umístění plynového kotle, pračky, sušičky) a obýváku, který je spojený s kuchyní. Z obýváku je vchod na druhý balkon (4 m2) s posezením, které oceníte především v létě. Dále se z této místnosti dostanete do prostorné ložnice, která má vlastní šatnu schovanou za zdí, a je tak velice vkusně oddělena od ložnice.
K bytu náleží ještě velký sklep v suterénu domu (5 m2).

Celý byt je vytápěn soukromým plynovým kotlem, který byl vyměněn za nový před 4 lety. V bytě byla dále provedena výměna oken za plastové a renovace veškerých dřevěných dveří, podlahy, koupelny a dlažby balkonu.

Samotný dům má novou fasádu a udržovaný interiér.

Okolí domu je vybaveno veškerou infrastrukturou, od tramvajových zastávek, z nichž nejbližší (Veletržní Palác) je vzdálena 3 minuty chůze, autobusových zastávek, nejbližší (Řezáčovo náměstí) cca do 5 minut chůze, metra Vltavská (5 min chůze) až po všechny možné obchody, kavárny a veškeré společenské vyžití.

Pro procházky můžete zvolit nedaleký park Stromovka, Letnou či Výstaviště Holešovice. Co je velkou devízou zmiňovaného bytu jsou měsíční poplatky. S fondem oprav a se zálohami na energie se platby pohybují okolo 3 500 Kč. Na byt velký 112 m2 je to opravdu zajímavá částka.

Nemovitost není zatížena žádnými právy třetích osob ani žádnými věcnými břemeny či omezujícími právy.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám mohu osobně pomoct zprostředkovat tak, abychom společně dosáhli na velice zajímavé sazby v kombinaci s rychlostí vyřízení úvěru.

Cena je, v závislosti na rychlosti a solidnosti, k jednání. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Mám zájem

Dispozice3+kk
Počet pokojů4 pokoje
Užitná plocha118m2
Stav nemovitostiVelmi dobrý
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenostŠkola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket
Další vlastnostiBalkon
+420 607 999 479
info@milanvancat.cz